LightDark

We are an advertising agency that believes in the power of creative ideas and considers all the services we offer from this perspective.
We like to do XL works like our name.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Emir Bant
Film
Baykar Tekstil
Film
SAVANORA
Brand Identity
Sinpaş Queen Bomonti
Photo Shooting
Follow us

© 2023. Designed by BrandMentor.

Digital Creative Agency

Archee Creative
Design Studio

All saw kind hath him had earth wherein was creepeth seas fourth together without fruitful night blessed female.
Who We Are

We create products that make people happy

Biz, kreatif fikrin gücüne inanan ve sunduğumuz tüm hizmetleri bu perspektifte ele alan bir reklam ajansıyız.
Adımız gibi XL işler yapmayı severiz.

Stratejik planlama, marka kimliği yaratma, kampanya & yaratıcı içerik oluşturma, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon ve web tasarım hizmetleriyle markanız için bütünleşik bir iletişim oluşturur; sürdürülebilir bir gelecek yaratırız.

Stratejik Marka Yönetimi

mentor xl, marka sesinizi yükseltecek bir megafondur. Hedeflerinizi köpürtecek kadar hevesli, rasyonel düşünecek kadar stratejik, hedef kitlenizi yakalayacak kadar duygusalız.

Ayakları yere basan, iletişimi kuvvetli, sağlam markalar yaratmak için hazır ve nazırız.

Markalama

Divided dominion fowl third winged so lesser gathering his given also.

Kampanya & Yaratıcı İçerik

Divided dominion fowl third winged so lesser gathering his given also.

Sosyal Medya

Divided dominion fowl third winged so lesser gathering his given also.

Prodüksiyon

Divided dominion fowl third winged so lesser gathering his given also.

Websitesi Tasarımı

Divided dominion fowl third winged so lesser gathering his given also.

Markalama

İlk bakışta aşka inanıyoruz! Sağlam markalar oluştururken, oluşturduğumuz görsel dünyanın da “ilk bakışta” hedef kitleyi yakalaması gerektiğinin fazlasıyla farkındayız.

Nasıl bir markayız, ne vaadediyoruz ? Bu soruları yanıtlayacak, yaratıcı ve özgün bir kimlik ile yola çıkıp, üreteceğimiz her materyalin birbirini tamamlar nitelikte olmasına önem veriyoruz.

Kampanya & Yaratıcı İçerik


İtiraf edelim gözümüz yükseklerde. Tıpkı adımız gibi, XL işler yapmayı seviyoruz. Bu sebeple marka sadakatinizi artıracak; müşterilerinizin kalbine dokunacak hikayeler yaratmayı seviyoruz. Bunu yaparken, 360 derece düşünüyor; farklı medya platformlarına uygun, farklı kampanyalar oluşturuyoruz.

Sosyal Medya

Markalar insanlara benzer. Kendi dilleri ve üslupları vardır. Nerede ne söylemeleri gerektiğini bilirler.

mentor xl, kreatif tasarımın ve iyi içeriğin önemini bilen tecrübeli bir ekipten oluşur. Bu tecrübeli ekip, sosyal mecralarınızda markanızı en iyi anlatacak iletişim dilini ve görsel dünyayı kurgular. Bunu yaparken de, renklerden ve sıradışılıktan hiç vazgeçmez. Trendleri takip eder; müşteri sadakatinizi güçlendirecek mikro ve makro projelerle markanızı bir araya getirir.

Prodüksiyon

İyi bir tarif için işin mutfağında olmayı seviyoruz. Sunum öncesi, markanızı lezzetli hale getirecek iyi bir hikaye ile yola çıkıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, ancak iyi markaların akıllardan çıkmayacak hikayeleri vardır.

Markanızın görsel hikayesini zenginleştirecek fotoğraf, video & film projeleri için, bağımsız çalıştığımız sanatçılardan oluşan ekibi bir araya getiriyoruz. İhtiyacınız halinde e-ticaret çekimleriniz için fotoğraf çekiminizi ya da oluşturduğumuz yeni kampanya filminin çekim süreçlerini; casting’den mekan danışmanlığına kadar, baştan sona yönetebiliriz. Bütçe dostu çözümlerimiz ile, brifiniz doğrultusunda mentor xl prodüksiyon ekibi olarak devreye girmeye hazırız.

Websitesi Tasarımı

Temel felsefelerimizden biri: UX. Yaptığımız her çalışmayı bu perspektifte ele alıyoruz.

Ürün ya da hizmetinizi müşterinize en kolay ve anlaşılır yoldan ulaştırabilmeniz için; UI/UX designer, yazılımcı ve metin yazarlarından oluşan rüya kadromuz ile anahtar teslim websitesi tasarımları yapıyoruz.

Size ve müşterilerinize özel geliştirdiğimiz; mobil, tablet ve masaüstü cihazlarla uyumlu websitenizin, gerekli panel güncellemeleri ve teknik desteği için de ihtiyacınız olan her an buradayız.

Projeler

Blessed is days bring were was which two behold open behold it creeping fifth stars lesser man together was.